Przejdź do treści

Jako pierwsza agencja PR założona w Polsce po przemianach ustrojowych, mamy najdłuższy staż w naszej branży – działamy od 1990 r. Posiadamy własną wizję profesjonalnej i uczciwej komunikacji, wynikającą z naszej historii i korporacyjnych doświadczeń, a jednocześnie zgodną ze standardami międzynarodowymi.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie – dedykujemy czas, aby dobrze się zrozumieć i w jak najwyższym stopniu zapewnić kompleksową opiekę nad jego potrzebami komunikacyjnymi. Dzięki temu przygotowana przez nas strategia i sposób działania zawsze są unikalne i dopasowane do Ciebie.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu Public Relations i Public Affairs, a także coś więcej – inspirujemy. Zaproponujemy Ci kreatywne rozwiązania komunikacyjne, które sprawią, że wyróżnisz się na tle konkurencji.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem entuzjastów komunikacji. Mamy własny system doboru pracowników i ich szkolenia. Wiemy, na czym polega prawdziwy PR i znamy specyfikę polskiego rynku – to połączenie gwarantuje efektywną i etyczną komunikację.

Piotr Czarnowski
CEO
Klaudia Charzyńska
Managing Director